دریافت راهنمایی :

"مرصوص کام بهترین هارا ارائه میدهد"

شرکت مهندسی مرصوص کام از سال 1374 با هدف ساخت محیط های کنترل شده تحقیقات کشاورزی               ( فیتوترون  – ژرمیناتور – و ….. ) شروع بکار نمود و در سال 1376 اولین گلخانه های خود را در برای سازمان تحقیقات کشاورزی در کرج ، مراغه و کرمانشاه احداث نمود .گسترش این صنعت در سال 1381 شرکت صنایع گلخانه ای مرصوص کام تاسیس شد که فعالیت خود را بصورت کاملا تخصصی در زمینه تولید و تجهیز گلخانه ها آغاز کرد.

با راه اندازی خط تولید گلخانه های پیش ساخته محصولات این شرکت با کیفیت بالا تولید و در اختیار بهر برداران قرار گرفت.  مرصوص کام یکی از بزرگترین شرکتهای طراحی و مهندسی و تولیدی در زمینه تولید و تجهیزات ملزومات گلخانه ای کشور است و در سال 2014 موفق به اخذ گواهینامه ایزو 9001:2008 برای طراحی ، ساخت و تولید گلخانه های پیش ساخته در انواع مختلف آن گردید .

محصولات شرکت مرصوص کام در چندین مدل ( گلخانه های تحقیقاتی – گلخانه آموزشی – گلخانه خانگی – گلخانه تجاری ( تونلهای تک قلو و بهم پیوسته) ) و با انواع پوششها مانند پلی اتیلن ( پلاستیک ) ، پلی کربنات ، شیشه  ارائه میگردد . وب سایت ما شرح کاملی از محصولات ما را در اختیار بازدیدکنندگان آن قرار میدهد و همچنین وب سایت www.greenhouse.ir  بصورت تخصصی برای گلخانه های تولیدی این شرکت با کاربری خانگی طراحی شده است.

 

سوالات متداول کاربران از

مرصوص کام

چه محصولی تولید کنیم تا بیشترین سود را داشته باشیم ؟

در تولید محصولات گلخانه ای تنها باید به بازار فروش توجه کرد و محصولی را تولید کنید که توانایی فروش آنرا دارید و یا با شبکه فروش آن محصول آشنا هستید . علاقه شخصی در رتبه بعدی قرار دارد . دلیلی ندارد محصولی که شما به آن علاقه دارید بازار فروش خوبی هم داشته باشد .

چند مدل گلخانه داریم و کدام مدل برای محصول تولیدی مناسب است ؟

گلخانه از نظر ظاهر ، نوع پوشش ، نوع کاربری و تکنولوژی به انواع مختلف تقسیم میشود و بسته به محصول تولیدی ، منطقه جغرافیایی ، طول دوره کشت و ارزشمندی محصول ، مدل گلخانه انتخاب میشود . برای آشنایی بیشتر با این موضوع به این لینک مراجعه نمائید .

آیا برای احداث گلخانه نیاز به تخصص ویژه ای است ؟

اگر بهره بردار خود شما هستید باید با شرایط تولید ، تغذیه ، آبیاری ، بیماری ها و آفات آشنایی لازم داشته باشید و در صورتیکه به فکر سرمایه گذاری برای تولید محصولات گلخانه ای هستید میبایست از متخصصین این امر استفاده نمائید .

کیفیت خاک و آب گلخانه در چه حدی باشد ؟

خاک گلخانه در درجه اهمیت پائینی قرار دارد چرا که قابل تقویت بوده و در سیستمهای هیدروپونیک و یا کشتهای گلدانی نیازی به خاک گلخانه نداریم ولی آب هم از نظر کیفیت و هم از نظر کمیت دارای اهمیت ویژه ای است.چنانچه نتوانید آب با کیفیت و ارزان برای گلخانه تهیه کنید ، فکر تولید را از سرتان بیرون کنید.

گواهی رتبه یک پیمانکاران حقوقی از سازمان نظام مهندسی استان تهران .
گواهی عضویت در گروه سازه گلخانه و تجهیزات جانبی در انجمن ملی گلخانه سازان کشور از سال 1400.
گواهی ایزو 9001 برای ساخت و مهندسی سازه و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی گلخانه .