استفاده در مساحت های کوچک – گلخانه های با تاسیسات پایین – سالن های تولید قارچ و نشاء – گیاهان فصلی – انبار – …

گلخانه ای ارزان و اقتصادی با قابلیت نصب سریع و آسان که کاملا پیش ساخته و گالوانیزه بوده و براحتی قابل حمل و جابجایی است. مصرف عمده این گلخانه ها برای حفاظت بوده و ماکزیمم مساحت آنها ۵۰۰ متر مربع می باشد. سیستم های جانبی نظیر پنجره سقفی، پنجره پهلو، سرمایش و گرمایش در این نوع سازه ها قابل اجراست.

موارد دیگر استفاده از این سازه ها عبارتند از: سالن های پرورش قارچ، انبارهای دائمی، پوشش استخر پرورش ماهی، آشیانه هواپیما، اسکان موقت و رستوران

برای اطلاع از جزئیات محصول
با کارشناسان ما تماس بگیرید  ۸۸۳۳۳۷۵۸-۰۲۱

گلخانه تونل ۸.۵T3

توضیحات تکمیلی

در صورتی که هدف از استفاده از این تونل تولید قارچ باشد می بایست در مساحت های کمتر از ۱۰۰ متر استفاده گردد و بسته به نوع پوشش اتصالات طولی آن افزایش پیدا می کند. در تمام این مدل ها تولید قارچ در قفسه ها صورت می گیرد و بار محصول بر روی سازه نخواهد بود.

حمل و نقل

بزرگترین قطعه این سازه لوله های ۶ متری می باشد که وسیله حمل آن می بایست قابلیت جابجایی آن را داشته باشد. بارگیری محصولات به عهده فروشنده و هزینه های حمل، بیمه و تخلیه به عهده خریدار است.

نصب

سازه های تونل با دستور العمل و نقشه نصب ارائه می گردد. عملیات نصب می تواند توسط خریدار به تنهایی و یا ارائه مشاوره از طرف فروشنده و یا کلاً توسط گروه نصب فروشنده صورت گیرد که هزینه هر کدام بسته به محل نصب و متراژ ارائه می گردد. در هر صورت تسطیح زمین و نصب فوندانسیون توسط خریدار صورت خواهد گرفت.