دریافت گواهی ISO 9001 در صنعت گلخانه و ساخت تجهیزات سرمایشی و گرمایشی
شرکت صنایع گلخانه ای مرصوص کام با توجه به سابقه درخشان در صنعت گلخانه سازی و تامین تجهیزات جانبی موفق به دریافت گواهی کیفیت ایزو 9001 گردید.
دستور العمل نصب ورق های پلی کربنات بر روی سایت
با تلاش تیم طراحی مرصوص کام دستور العمل نصب ورق های پلی کربنات بوسیله اتصالات خاص برای بستن این ورق ها بر روی سایت اینترنتی قرار گرفت...
حضور در نمایشگاه کشاورزی و صنایع غذایی - خرداد 91
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، صنایع غذایی و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شد. مرصوص کام نیز مانند ادوار گذشته در این نمایشگاه حضور پیدا کرد.
دستور العمل نصب پد سلولزی بر روی سایت قرار گرفت
راهنمای نصب پد سلولزی و قاب آلومینیومی نگهدارنده آن با تلاش تیم طراحی شرکت مرصوص کام بر روی سایت قرار گرفت و شما براحتی می توانید این محصول را بصورت صحیح و استاندارد نصب نمایید...
بست لوله 2 اینچ به 1 اینچ بست اتصال لوله 2 اینچ به لوله 1 اینچ در گلخانه های تجاری محصول جدید شرکت صنایع گلخانه ای مرصوص کام

مشاهده جزئیات

اتصالات نصب پلی کربنات یک طرف این مدل دیوار است و گلخانه چند منظوره بصورت دیواری به دیوار بسته می شود. این مدل از مدل های پر طرفدار است.

مشاهده جزئیات

پروفیل قفل نایلون
پروفیل آلومینیومی قفل نایلون
یک طرف این مدل دیوار است و گلخانه چند منظوره بصورت دیواری به دیوار بسته می شود. این مدل از مدل های پر طرفدار است.

مشاهده جزئیات

 
انواع گلخانه ها

گلخانه های خانگی

گلخانه تونلی

طبيعت و زيبايي هاي آن همواره الهام بخش بشر براي خلق آثار بديع و تلطيف روح و روان او و مأمني براي فرار از هياهوي دنياي بيروني و دروني او بوده و هست، پس زيبا است اگر بتوانيم با شاخه اي گل و يا گلداني كوچك همواره بخشي از طبيعت را همراه خود داشته باشيم.

گلخانه های تجاری

گلخانه تونلی

مرصوص کام نامی آشنا در صنعت ساخت گلخانه های تجاری بوده و برنامه ریزی و دقت نظر بر روی ساخت قطعات خاص گلخانه اعم از بست ها، قفل های نایلون، ریل و چرخدنده و ... و همچنین تامین تجهیزات ویژه گلخانه از مزایای خدمات این شرکت می باشد.

گلخانه های طراحی خاص

شرکت مرصوص کام با سابقه درخشان در طراحی و اجرای پروژه های خاص گلخانه ای تا به امروز بسیاری از پروژه های خاص کشاورزی در زمینه ساخت و احداث گلخانه های تجاری را با موفقیت اجرا نموده و آمادگی خود را مبنی بر طراحی و ساخت این پروژه ها را اعلام می دارد.

کلیه حقوق این سایت محفوظ است ©